Наша компанія пропонує інноваційну послугу – очищення вентиляційних шахт (каналів) по всій довжині .

Приклад вентиляційного каналу "до" і "післе" очищення

        

Навіщо чистити вентиляційні канали:

  • зниженний ризик пожежонебезпекиНе секрет, що у вентиляційних каналах накопичується пил і бруд, для займання яких достатньо і іскри. Пожежа в повітроводах небезпечна тим, що швидкість поширення вогню дуже висока, і за лічені хвилини уся будівля може бути охоплена полум"ям.
  • -відповідність санітарно-гігієнічним нормам 
  • збільшення терміну служби вентиляторів, кондиціонерів.
  • -комфортний мікроклімат у виробничих і житлових приміщеннях
  • -підвищення працездатності персоналу
  • -зменшення захворюваності персоналу

40% забруднюючих речовин потрапляють в приміщення через вентиляційну систему. Відстані між фільтрами нерідко занадто великі, і забруднене повітря може не потрапити в ці фільтри. Незалежно від наявності фільтрів у вентиляційній системі деякі забруднюючі речовини у вигляді дрібних частинок проникнуть із зовнішнього повітря і осядуть на внутрішній поверхні вентиляційного устаткування або потраплять в приміщення. І це ще не все. Забруднюючі речовини можуть зібратися під час виготовлення, транспортування, зберігання та установки вентиляційного обладнання, знижуючи тим самим якість повітря, що поступає. Нове вентиляційне обладнання містить масляний наліт. Обладнання, транспортується і збережене без упаковки, може містити забруднюючі речовини із зовнішнього повітря і грунту. Під час установки вентиляційного обладнання в ньому можуть зібратися цементний пил або металева стружка.

Благодатним грунтом для мікробів може служити бруд, що накопичується у вентиляційному обладнанні, на стінках вентиляційних каналів, на різних нагріваючих, охолоджуючих, зволожуючих і повітро-подаючих елементах.


Якість повітря всередині приміщення найчастіше страждає з-за порушення норм експлуатації, а також, помилок проектування. В вентиляційнних каналах, які ніколи не чистились, можна знайти все що завгодно, починаючи від будівельного сміття і закінчуючи скелетами і екскрементами тварин. Повітроводи, забруднені органічними відходами, можуть перетворитися в разсадник різних захворювань, які  поширюються по вентиляційній системі всієї будівлі .

ЗАМОВИТИ ЧИСТКУ ВЕНТИЛЯЦІЇ, ЧИСТКУ ВИТЯЖОК В РЕСТОРАНАХ ВИ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛ:

067-373-35-93 / 032-290-23-97