Ми беремо відповідальність за Ваш будинок !!!

Обслуговування будинків ОСББ є основним напрямком діяльності компанії ТОВ "ФОРТІС".

Ми пропонуємо технічне  обслуговування систем центрального опалення, каналізації, холодного і гарячого водопостачання, внутрішньобудинкових електромереж, електрощитових, вентиляційних систем, надання актів розрізу ДВК, надання актів періодичної перевірки димо_вент каналів

У роботі з нашою компанією ТОВ "ФОРТІС" голова правління або  директор відкриє для себе новий спосіб управління своїм будинком. Ви можете нам довіряти, ми зробимо роботу за Вас.

Диспетчеризация вашого будинку 24/7. Ми забезпечимо ефективну роботу з прийомом дзвінків і заявок жителів. Ми приймаємо всі дзвінки, які колись сипалися на Вас, і не давали спокою життя. Ви звільнитеся від стресів, і постійних дзвінків.

Регулярні обходи  приміщень. Спеціаліст проводить обхід і огляд технічних приміщень, щотижня. Для попередження аварійних ситуацій і підтримки комунікацій, в необхідному режимі для ефективної роботи.

Закріплення конкретного фахівця за вашим будинком. Спеціаліст організовує роботу на вашому будинку і має зв'язок з усіма необхідними фахівцями.

Ведення тех журналу, з фіксацією всіх заявок, виконаних робіт, і обходів. У вас є можливість в будь-який момент перевірити записи в журналі, кількість виконаних заявок, кількість і час обходів. Ви завжди в курсі всього, що відбувається на вашому домі.

Виконуємо роботи будь-якої складності. Від заміни змішувача, до капітального ремонту теплотраси в підвалі, капітального ремонту електрощитових  і т.д. ТОВ "ФОРТІС" бере повну відповідальність за Ваш будинок.

Працюємо з будь-якими матеріалами. За бажанням замовника (Поліпропілен, ЗВАРЮВАННЯ, металопластик). Ми використовуємо той матеріал, який обираєте Ви. УПР КОМПЛЕКС

ПЕРЕЛІК НАШИХ ПОСЛУГ

Комплексне технічне  обслуговування - сантехнічних інженерних комунікацій, електромереж, димо-вент каналів, надання актів періодичної перевірки систем ДВК.

Всі види ремонтних робіт: ремонт в під'їздах (капітальний, косметичний); зварювальні роботи; монтаж вікон в під'їздах ; ремонт входів в під'їзди; заміна поштових скриньок.

Всі види покрівельних робот (частковий і капітальний ремонт).

УВАГА!!!  Інформація для ОСББ та ЖБК про періодичні перевірки ДВК натисніть тут

Наша основна мета це надання якісних послуг на європейському рівні за невисоку плату.

Телефони для довідок :

095-001-26-62

098-026-80-03