Віконні провітрювачі та повітрообмін житла

До того, як з’явились сучасні металопластикові вікна, в якості матеріалу для віконних рам, широко використовувався природний матеріал – дерево. Але дерево має свої, суттєві недоліки: такі рами нещільні та мають погану тепло та шумоізоляцію. Пластикові вікна не мають цього ряду недоліків, проте їм притаманна інша риса – вентиляція і кондиціонування повітря в середині приміщення, не забезпечуються на достатньому рівні. Саме аби усунути вказаний недолік, використовують спеціальні пристрої, завдяки яким повітрообмін забезпечує приточна вентиляція.

Ці пристрої, віконні провітрювачі, створюють направлений та контрольований повітрообмін, навіть при щільно зачинених вікнах, сприяючи тим самим збереженню повітрообміну та тепла під час холодної пори року.

Віконні провітрювачі забезпечать для Вас комфорт та здоровя .

Як відомо, вентиляція і кондиціонування повітря є важливим аспектом для вашого здоровя та комфорту, як у середині вашої оселі, квартири чи приватного будинку, так і на роботі, в середині складського приміщення чи офісу, оскільки вона зменшує вологість повітря, запобігаючи утворенню конденсату та грибкової цвілі, продовжуючи тим самим термін експлуатації будівель та матеріалів теплоізоляції. Також, віконні провітрювачі та приточна вентиляція є необхідними приладами для забезпечення надійної роботи газових приладів, при умові зачинених, з метою безпеки, вікон, аби у ваш дім не проникли сторонні особи, атмосферні опади, комахи чи алергени.

ПРОВІТРЮВАЧ ВЕНТС ПО-400

Замовити монтаж віконних провітрювачів ви можете по телефону 095-001-26-62