У більшості випадків, як у нових так і в старих будинках, під газохід використовують цегляний вентиляційний канал.   Чим це загрожує? Продукт згоряння, проходячи по димоходу, поступово охолоджується і конденсується.   Стінки цегельного каналу вбирають вологу, що і призводить до руйнування цегляної кладки.   Сильні пошкодження спостерігаються у верхній частині труби (на покрівлі), так як в цьому місці утворюється велика частина конденсату за рахунок оголовка труби і холодної цегляної кладки,   особливо це помітно в холодну пору року. Зруйнований цегла обсипається в канал, що може привести його до завалу, в слідстві чого:   погіршується тяга, відбувається викид відпрацьованих газів у приміщення, порушується робота обладнання .., що може призвести до його вибуху.  

Для того, щоб захистити димар від несприятливо впливу агресивного конденсату, застосовують гільзацію нержавіючою трубою.

У більшості випадків, в існуючих будинках, не представляється можливим провести цей вид роботи, так як перетин каналів становить 14х14 см і встановити трубу в нього можна діаметром 120 мм, що в свою чергу зменшить загальний перетин димоходу.
На відміну від труби, яка може не увійти в канал, рукав пройде скрізь. Наприклад у Вас канал 130х250, димохідний патрубок на котлі ø150. Кругла труба не влізе в канал. Для вирішення проблеми потрібно застосовувати овальну або прямокутну трубу перетином 110х180. Вартість такої труби значно перевищує вартість рукава. Ну а якщо канал трохи викривлений, то ніяка труба не піде. Тут і зовсім один варіант залишається ...

Монтування в такий канал потрібного перетину труби несе за собою великі ремонтні витрати.
Виходячи з цього, для відновлення щільності та захисту від подальшого руйнування каналу димоходу, використовують спосіб футерування захисним рукавом.

rukav.jpg  rukav2   Rukav3

Матеріал може використовуватися в кислотному середовищі при температурі до 300 °, тобто тільки для газового обладнання!

"Гільзація твердопаливних котлів відбувається за допомогою жаростійкої нержавіючої труби! Для більш детальної інформації по гільзаціїї твердопаливних котлів Вам необхідно звернутись до нашого менеджера!"


  Захисний рукав - це багатошаровий матеріал з кислотостойкого алюмінію марки А5, склотканини і поліетиленового рукава, виконаний у формі гнучкої труби, що дозволяє їй повторювати всі вигини димоходу.
При монтажі захисного рукава в нижній частині каналу потрібна установка нержавіючих трійника, ревізії та конденсатосборника для видалення конденсату.
  Фахівці компанії "Львівський Сажотрус" зможуть грамотно прорахувати і виконати монтаж захисного рукава для Вашого димоходу швидко і якісно.


Умови зберігання і експлуатації:

Термін експлуатації рукава не менше 20 років. Даний термін підтверджений досвідом використання в ряді європейських країн. Така довговічність пояснюється з наявністю відмінних, стійких і витривалих матеріалів. Також еластичність матеріалів це невід'ємна частина, завдяки якій всі тріщини, зсуви, вигини каналів не викликають механічного пошкодження рукава.

Замовити гільзацію Ви можете за телефонами

095-001-26-62

або

098-026-80-03

Написати листа