Слід знати, що чадний газ,
не має кольору і запаху, але вкрай негативно
впливає на самопочуття людини отруюючи її організм!!!

Димохід чи пічна труба (димова труба) - призначені для видалення продуктів згоряння палива, якими можуть бути вугілля, дрова, пелети, брикети, дизельне паливо, відпрацьоване масло або газ. Димова труба - це інженерно-технічна споруда, яка потребує постійної уваги та догляду.

У більшості випадків, конструкція димової печі досить проста - це прямоточна труба різної висоти або перетину. У деяких випадках допускаються повороти труби, що б обійти балку або звис покрівлі, але тільки не для димоходів від газових котлів. При підключенні газу, співробітники газового господарства уважно стежать за тим, що б стовбур димаря був прямоточним.
Винятком є ​​цегляні печі, в яких передбачені вигнуті, внутрішні димові канали, які накопичують перегріті гази, тривалий час зберігаючи тепло, після основної топки печі.
При експлуатації печі, каміна або котла в димарі і внутрішніх димових каналах утворюється сажа (креозот), яка, в процесі тривалої експлуатації, створює досить значні нарости. У димоходах від газових і дизельних котлів утворюється конденсат.
Сажа - це продукт неповного згоряння палива, що містить близько 90% вуглецю. Температура горіння сажі близько 1100 градусів, тому не слід допускати її загоряння. При загорянні сажі, опалювальний пристрій починає гудіти, а з оголовка труби вириваються осередки полум'я. Настільки висока температура сприяє швидкому руйнуванню самого димоходу, а так само опалювального пристрою.
При наявності великої кількості відкладень сажі, різко слабшає тяга, в приміщеннях відчувається запах гару, а опалювальний пристрій (піч, камін, котел) починає диміти, спочатку в період розпалювання, а потім постійно.

З огляду на вищесказане, а також ряд інших факторів,
чистка димоходу повинна виконуватися
не рідше двох раз на рік, перед опалювальним сезоном, та після.
Очищення димоходів мангала в ресторанах і кафе проводять щомісяця.

Якщо Ви шукаєте кваліфікованих та ввічливих техніків для отримання таких послуг як:
Технічне та сезонне обслуговування димо-вент каналів (ДВК)
Гільзація димоходів
Чищення твердопаливних котлів та камінів
Надання актів розрізу димоходів
Актів періодичної перевірки ДВК
Відеоінспекція ДВК
Ви можете зателефонувати за тел.:095-001-26-62 / 098-026-80-03 / 067-290-23-97                                Cityscape-RED.png