Сімісторний стабілізатор напруги АСН-350 С

Новый товар

Автоматичний сімісторний регулятор напруги АСН-350 C  призначений для роботи з побутовими електроприладами з потужністю споживання до 350 Вт від мережі 220 В

Подробнее

1 450,00 ГРН

Описание

Автоматичний сімісторний регулятор напруги АСН-350 C  призначений для роботи з побутовими електроприладами з потужністю споживання до 350 Вт від мережі 220 В,  50 Гц  забезпечує автоматичний контроль і регулювання напруги мережі, а також захист від зниженої і підвищеної напруги та високовольтних імпульсів.  АСН-350 C  призначений у першу чергу для покращеного захисту систем керування автономного опалення та іншої електроапаратури з асинхронними електродвигунами загальною потужністю споживання до 350 Вт (пусковою до 900 Вт).
 АСН-350 С  має цифровий вимірювач та індикатор напруги мережі живлення, вихідної напруги і потужності споживання під’єднаного приладу.
 Пристрій обладнаний тепловим захистом, захистовм від 380 В  і захистом від перевантаження.

 АСН-350 С може експлуатуватись як у горизонтальному так і у вертикальному  положенні.  Для  монтування на вертикальній поверхні комплектується дюбелями. 

Технічні характеристикиВеличина
Виготовлено згідно  ТУ У 31.1-13800239-002:2005/2011 Так
Допустима довготривала максимальна вхідна напруга, не більше 430 В
Робочий діапазон вхідної напруги (Uвх) 140-270 В
Номінальне значення вихідної напруги при Uвх.= 155-270 В 225 В±4%
Номінальне значення вихідної напруги при Uвх.= 140-155 В 190-206
Максимальна постійна потужність навантаження  у  всьому робочому діапазоні 350 Вт
Максимальна короткотривала потужність навантаження 2500 Вт
Форма вихідної напруги синусоїдальна
Час відключення при високовольтному імпульсі, не більше 0,01 с
Час спрацювання пристрою захисту при навантаженні від 350 Вт до 900 Вт 8,0 с
Час спрацювання пристрою захисту при навантаженні від 900 Вт до 2500 Вт 4,0 с
Час ввімкнення після аварії в мережі 5 або 500 с
Діапазон робочих температур 5-35°С
Температура спрацювання теплового захисту трансформатора 80°С
Температура спрацювання теплового захисту силових ключів 80°С
Похибка індикації вихідної напруги ±1%
Кількість ступеней регулювання 16
Маса виробу 2 кг
Колір білий
Габаритні розміри 125 х 80 х 192 мм

 

  •  Гарантія від виробника 36 місяців від дати виробництва.

Отзывы

Оценка 
2017-02-24

Супер

Спасибо за прекрасную работу.Полная консультация, на интересующие меня вопросам получил полный ответ.

Оценка 
2017-01-04

Відповідь

Автотрансформатор під навантаженням дещо нагрівається і при цьому частина тепла відводиться на корпус. Температура спрацювання теплового захисту 90 градусів, але до такої температури, при нормальних умовах, він не повинен нагрітись, хоча сам автотрансформатор, без шкоди для себе, може витримувати значно вищу температуру. Якщо забезпечена нормальна конвекція (є вільний доступ повітря до вентиляційних отворів стабілізатора), нормальна температура автотрансформатора при повному навантаженні не повинна перевищувати 20 градусів від температури повітря в приміщенні.

Оценка 
2017-01-04

Консультація

Використовую стабілізатор АСН-300С тільки для котла Baxi. Помітив що стабілізатор на поверхні корпусу дость теплий. При чому температура корпусу в різних місцях різна. Тест запуску проходить нормально, напругу стабілізує теж нормально. Турбує лише його робоча температура? ПРокносультуйте будь-ласка.Дякую.

Оценка 
2016-12-29

Чому мені радять стабілізатор в три рази потужніший, ніж моє обл

Деякі електроприлади при запуску споживають потужності в кілька разів більшу, ніж в нормальному робочому режимі. Це в першу чергу стосується всіх електродвигунів і приладів, які їх містять, наприклад: пральні машини, пилососи, холодильники, котли, електронасоси і т.д. Дізнатися пускову потужність приладу можна з його документації. Якщо точно не відомо, то для електромоторів і приладів, що їх містять ця потужність в середньому в три рази більша від робочої потужності. Хоча період запуску і роботи на такій трьохкратній потужності триває всього до секунди часу, але без цього прилад не зможе запуститися, тому підбирати стабілізатор потрібно виходячи саме з пускової потужності.

  • 1 из 1 посетителей считают этот отзыв полезным.
Оценка 
2016-12-29

Як розрахувати потужність стабілізатора напруги?

Зазначена в характеристиках стабілізатора потужність – це потужність при вхідній напрузі 220В. Якщо у вашій електромережі напруга понижена, то стабілізатор видаватиме 220 на виході, при цьому втрачаючи в потужності в тій же пропорції, що і співвідношення напруг.

Наприклад, у вас в будинку напруга падає до 170В. Коефіцієнт перетворення буде дорівнювати: 220 / 170 = 1,3. Якщо сумарна потужність всіх електроприладів – 10 кВт, то при 170В і відповідному коефіцієнті 1,3 вам буде потрібен стабілізатор на 10 * 1,3 = 13 кВт.

Також рекомендується брати стабілізатор ще з більшим запасом потужності, на випадок якщо ви в майбутньому вирішите докупити ще деякі додаткові електроприлади.

  • 1 из 1 посетителей считают этот отзыв полезным.
Оценка 
2016-12-29

Який стабілізатор напруги найкращий?

Найкращий стабілізатор напруги той, який максимально швидко реагує на зміну вхідної напруги (1-2 мілісекунди) та на виході видає стабільно 220 вольт з мінімальною похибкою (до 1%). Таким поєднанням властивостей володіють стабілізатори напруги з подвійним перетворенням (їх ще називають інверторними). Вони перетворюють змінний струм із зовнішньої мережі в постійний за допомогою випрямляча, а потім знову в змінний 220В за допомогою інвертора. Це практично ідеальні стабілізатори, які на виході дають чисту синусоїду змінного струму.

На другому місці – стабілізатори з електронними ключами – тиристорні та симісторні. У них час реакції на зміну вхідної напруги – 20 мілісекунд, а перетворення одинарне і без випрямлення синусоїди.

  • 1 из 1 посетителей считают этот отзыв полезным.
Оценка 
2016-12-29

Який стабілізатор вибрати: китайський чи український?

На базі багаторічного досвіду продаж та звернень по ремонту, можемо дати однозначну відповідь: стабілізатори напруги від українських виробників значно кращі за багатьма характеристиками, в тому числі по надійності та тривалості часу експлуатації.

У китайських стабілізаторів є тільки одна перевага – низька ціна. І якщо ви думаєте про те, щоб заощадити та купити китайський стабілізатор, то змушені вас розчарувати, так як на цьому вам заощадити не вдасться. Він у вас незабаром зламається, і ви знову будете змушені купувати новий стабілізатор, і напевно з другого разу купите вже український. Хоча, втім, так роблять багато покупців :) І багато дзвінків в наш магазин звучать приблизно так: «Доброго дня. У мене був китайський стабілізатор, але він зламався. Який ви мені порадите, щоб служив довго і не ламався?»

  • 1 из 1 посетителей считают этот отзыв полезным.
Оценка 
2016-12-29

Навіщо потрібен стабілізатор напруги?

Необхідність встановлення стабілізатора напруги можна вважати лише модним трендом до тих пір, поки не згорить ваш улюблений домашній кінотеатр або інша дорога електротехніка. Лише після цього потреба в стабілізаторі стає очевидною і життєво необхідною.

Стабілізатор напруги дозволяє усунути одну з найбільш поширених причин виходу з ладу побутової та електронної техніки – скачки напруги. А також успішно бореться з пониженою або підвищеною напругою в електромережі, перетворюючи її в стабільні 220 вольт.

Щоб захистити усі прилади в будинку одночасно, можна встановити один потужний стабілізатор при вході мережі електроживлення в будинок або квартиру, відразу після лічильника.

  • 1 из 1 посетителей считают этот отзыв полезным.
Оценка 
2016-11-22

Поддержка

Всі запитання пишіть в онлайн чаті! Або в службу підтримки https://sweeper.lviv.ua/contact-us

  • 1 из 1 посетителей считают этот отзыв полезным.
Оценка 
2016-11-22

Мене цікавить стабілізатор до котла

Який ви можете порадити

  • 1 из 1 посетителей считают этот отзыв полезным.

Оставьте свой отзыв!

Написать отзыв

Сімісторний стабілізатор напруги АСН-350 С

Сімісторний стабілізатор напруги АСН-350 С

Автоматичний сімісторний регулятор напруги АСН-350 C  призначений для роботи з побутовими електроприладами з потужністю споживання до 350 Вт від мережі 220 В